Kariera

Payroll Manager

Aktualnie do Grupy ALTO poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Payroll Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, w tym: bieżące wsparcie merytoryczne, planowanie zadań, motywowanie i ocena
  • Odpowiedzialność za poprawność merytoryczną działań zespołu w zakresie rozliczeń kadrowo-płacowych
  • Dbanie o zgodność pracy działu z wewnętrznymi procedurami
  • Współtworzenie i realizacja strategii biznesowej
  • Wsparcie kadry zarządzającej w aktywnościach związanych z biznesem, komunikacją i zarządzaniem
  • Planowanie i realizacja budżetu poprzez bieżący kontakt z Klientami, utrzymywanie dobrych relacji, identyfikowanie ich potrzeb oraz wsparcie w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Proponowanie i wdrażanie inicjatyw usprawniających efektywność pracy zespołu i realizację zadań kadrowo-płacowych
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych PIT – monitorowanie i identyfikacja zmian w przepisach mających wpływ na obowiązki w obszarze kadrowo-płacowym

Nasze wymagania

  • Minimum 8 lat doświadczenia w obszarze kadr i płac w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość specyfiki outsourcingu usług płacowo – kadrowych
  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (min. B2) (wymóg konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z klientem w tym z środowiskiem międzynarodowym
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność dobrej organizacji pracy podejmowania decyzji
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność i gotowość do w pełni samodzielnego pozyskiwania klientów jest mile widziana, lecz nie jest niezbędna.

To oferujemy

Jako członek zespołu #ALTOgether otrzymasz:

  • pełne wsparcie przy wdrożeniu, mentoring oraz otwarte środowisko pracy
  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawe zadania, możliwość realizowania własnych pomysłów, proponowania rozwiązań
  • zgrany zespół, który wspiera i ma naprawdę dużo energii 😊
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B