Kariera

NodeJS Developer w Altera sp. z o.o.

Altera sp. z o.o. jest nowoczesnym start-upem, który łączy nowe technologie w IT i księgowość, pracuje nad tym aby aplikacja ułatwiała przedsiębiorcom prowadzenie biznesu, a księgowym nadzór nad księgami ich spółek. Bazuje na dużym stopniu automatyzacji procesów i wykorzystaniu nowych technologii, celem jest aby człowiek nie wykonywał powtarzalnych zadań, które za niego może zrobić technologia. Aletra ma głęboko zakorzenioną kulturę pracy i wartości, dzięki czemu środowisko jest nadzwyczaj przyjazne i motywujące do pracy!

Altera Sp. z o.o. jest spółką powiązaną osobowo z ALTO.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ:

  • Tworzenie od podstaw responsywnych systemów obsługi klienta i automatyzacji, opartych
    o rozwiązania Serverless,
  • Tworzenie i utrzymanie integracji z systemami wspierającymi (integracje 3rd party),
  • Rozwijanie modułów odpowiedzialnych za weryfikację jakości
  • Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu
    (Twój głos ma dla nas wielkie znaczenie!)
  • Wspieranie innych członków zespołu w rozwoju poszczególnych gałęzi naszego biznesu

CO JEST DLA NAS WAŻNE W TEJ ROLI:

  • Javascript,
  • NodeJS 10.x+,
  • Doświadczenie w bazach SQL i NoSQL,
  • Doświadczenie w używaniu różnych frameworków wspierających development frontendowy (eg. Angular, React, Vue),
  • Praca z systemami w chmurze (optymalnie AWS),
  • Znajomość HTML5, CSS3 (LESS) i RWD, pozwalająca na wdrażanie widoków aplikacji
    w oparciu o dane od UX/UI designera,
  • Praca z systemami kontroli wersji (Git) i CI,
  • Silna motywacja do zdobywania nowych umiejętności,
  • Dobra znajomość narzędzi służących do wspierania prowadzenia projektów oraz analiz (JIRA, Confluence lub inne),
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz codziennej współpracy z przedstawicielami różnych departamentów.

DODATKOWE ATUTY:

  • Doświadczenie z frameworkiem Flutter (językiem Dart)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Stabilne zatrudnienie w młodym, kompetentnym zespole,
  • Pracę w środowisku start-upu,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej 4-5 dni w miesiącu,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno zawodowego jak i osobistego.