Kariera

Manager w zespole Cen Transferowych

Aktualnie do zespołu ALTO poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Managera w zespole Cen Transferowych

Główne zadania:

  • bieżące doradztwo oraz analiza zagadnień w kwestiach związanych z tematyką cen transferowych
  • przygotowywanie wymaganej przez prawo podatkowe dokumentacji cen transferowych
  • prowadzenie projektów dotyczących sporządzania analiz porównawczych oraz przygotowywania dokumentacji podatkowej
  • bezpośredni kontakt oraz obsługa stałych klientów spółki oraz rozwijanie relacji biznesowych z nowymi klientami
  • merytoryczny nadzór nad pracą zespołu konsultantów
  • bycie wsparciem dla zespołu, nastawienie na współpracę z zespołem i komunikację w ramach zespołu

Od kandydatów, oczekujemy:

  • 5-7 letniego doświadczenia zawodowego, zdobytego w firmie doradztwa podatkowego
  • praktycznej znajomości prawa podatkowego i zasad doradztwa podatkowego w obszarze cen transferowych, zdobytych w szczególności we współpracy z podmiotami zagranicznymi
  • umiejętność sporządzania analiz porównawczych oraz przygotowywania dokumentacji podatkowej
  • znajomość polskich regulacji w zakresie cen transferowych oraz wytycznych OECD
  • dobra organizacja pracy własnej oraz doświadczenie w zakresie delegowania i koordynowania prac, zlecanych innym członkom zespołu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności analitycznebardzo dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność podejmowania decyzji, umiejętności negocjacyjne
  • aktywna postawa, samodzielność w działaniu, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów
  • pakiet socjalny
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

APLIKUJ, jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować.