Kariera

Konsultant Podatkowy

W związku z rozwojem naszego zespołu podatkowego poszukujemy pozytywnych osób, które będą razem z nami realizowały coraz większe projekty i podejmowały ciekawe wyzwania na stanowisku Konsultanta Podatkowego.

Opis stanowiska:

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  • udział w projektach dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym,
  • przygotowywanie opinii w języku polskim i angielskim,
  • analiza przepisów podatkowych oraz przygotowywanie research’y,
  • przeprowadzanie przeglądów podatkowych, przygotowywanie projektów pism procesowych i opinii
    z zakresu prawa podatkowego.

Oczekiwania od kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo lub ekonomia),
  • 2 lata doświadczeniaw doradztwie podatkowym,
  • znajomość prawa podatkowego oraz otwartość do poszerzania wiedzy w tym obszarze,
  • doświadczenie w realizacji projektów podatkowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
    –  bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint),
    –  wysokie umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania oraz samodzielności.

Oferujemy:

  • możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie doradczej wśród wysokiej klasy specjalistów,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • precyzyjnie zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i budowania pozycji w ramach firmy,
  • realizację ciekawych projektów podatkowych,
  • opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport;
  • przyjazną i angażującą atmosferę w pracy,
  • pozytywny zespół i wsparcie we wdrożeniu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@altoadvisory.pl z dopiskiem Konsultant Podatkowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Jeżeli chcą Państwo brać udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, prosimy dodatkowo o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”