Kariera

Junior Associate w Kancelarii ALTO Legal

Do Kancelarii ALTO Legal poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Junior Associate.

Opis stanowiska:

Główne projekty i obszary, w które będzie angażowała się osoba na tym stanowisku:

  • udział w obsłudze korporacyjnej spółek (zakładanie, sprzedaż, likwidacja, zmiany w strukturze własnościowej i kapitałowej),
  • sporządzanie wniosków i pism do sądów i rejestrów (wnioski do KRS, wnioski do rejestru zastawów),
  • przygotowywanie projektów umów, uchwał i dokumentów organów korporacyjnych,
  • bieżąca obsługa tzw. sekretariatu korporacyjnego (kontakt z Klientami, weryfikacja dokumentów, sporządzanie pism i regulaminów).

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 1 roku doświadczenia nabytego w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa przy obsłudze korporacyjnej spółek (warunek konieczny),
  • ukończone studia wyższe na kierunku prawo (lub V rok studiów),
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa spółek handlowych oraz umiejętność wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce,
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości języka angielskiego, w tym prawniczego (C1),
  • dobrej znajomości MS Office (MS Word, Power Point),
  • zaangażowania i nastawienia na realizację postawionych celów,
  • samodzielności, dokładności i odpowiedzialności,
  • komunikatywności oraz terminowości.

Szukamy osoby “z otwartą głową”, chcącej się uczyć i współpracować z Klientami także międzynarodowymi.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, ciekawe projekty, udział w budowaniu biznesu i praktyki korporacyjnej,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,
  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów,
  • zgrany zespół, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.