Kariera

HR Specialist

Aktualnie do Grupy ALTO kandydata/kandydatki na stanowisko HR Specialist.

Twój zakres obowiązków

TWOJA ROLA w zespole #ALTOgether

  • samodzielna i kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie działań employer brandingowych
  • prowadzenie onboardingu pracowników oraz przeprowadzanie exit interview
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej (newslettery, plakaty itp.)
  • projekty związane z wellbeing pracowników/ szukanie nieszablonowych rozwiązań oraz wdrażanie ich w organizacji
  • udział w projektach HR tj: oceny, badanie potrzeb rozwojowych, komunikacja, wellbeing

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3 – letnie doświadczenie w pracy w zespole HR, w obszarze odpowiadającym za rekrutację i rozwój pracowników (pożądane doświadczenie w pracy w firmie doradczej/ kancelarii prawnej)
  • dobra znajomość Linked IN (w tym zakresie służymy szkoleniem oraz wsparciem)
  • doświadczenie w rekrutacji metodą direct search;
  • dobra znajomości języka angielskiego min. B2 (wymóg konieczny)
  • nieszablonowe podejście oraz samodzielność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • lekkie pióro do pisania komunikacji wewnętrznej oraz myślenia przestrzennego – szukania ciekawych metod komunikacji/ sposobów prezentacji danych
  • pozytywna energia w codziennym działaniu oraz otwartości na zmiany
  • praca w zespole! Bo w #ALTOgether ważny jest dla nas zespół – łatwość komunikowania się i budowania pozytywnych relacji w zespole

To oferujemy

Jako członek zespołu #ALTOgether otrzymasz

  • pełne wsparcie przy wdrożeniu, mentoring oraz otwarte środowisko pracy
  • pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawe zadania, możliwość realizowania własnych pomysłów, proponowania rozwiązań
  • zgrany zespół, który wspiera i ma naprawdę dużo energii 😊
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, a do tego lubisz pogłębiać wiedzę w obszarze HR i aktywnie się tym tematem interesujesz -– czekamy na Twoją APLIKACJĘ 😊