Kariera

Associate w zespole Corporate

Do ALTO Legal do zespołu Corporate poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Associate.

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z Klientami Kancelarii w zakresie obsługi korporacyjnej;
  • obsługa korporacyjna spółek: rejestracja, przekształcenia i likwidacja spółek, zgłaszanie zmian w KRS, przygotowywanie dokumentów, projektów uchwał, regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów normatywnych;
  • przygotowywanie opinii i analiz prawnych;
  • udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych oraz czynny udział w negocjacjach;
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami Kancelarii.

Nasze oczekiwania:

  • 4 – 6 lat doświadczenia zawodowego w obsłudze korporacyjnej spółek (zakładanie, sprzedaż, likwidacja, zmiany w strukturze własnościowej i kapitałowej);
  • doświadczenie w obsłudze polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych;
  • bardzo dobra znajomość prawa spółek i prawa handlowego;
  • bardzo dobra znajomość angielskiego, w tym prawniczego (C1);
  • samodzielność i odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • profesjonalizm w działaniu i chęć zaangażowania się we własny rozwój zawodowy;
  • status Radcy Prawnego/Adwokata (mile widziane)
  • doświadczenie w obsłudze spółek publicznych (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnym fundamencie, wśród profesjonalistów z pasją do zawodu,
  • udział w ciekawych – często innowacyjnych – projektach,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego, z pełnym wsparciem mentorskim,
  • udział w budowaniu biznesu, gdy będziesz na to gotowa(y) oraz wsparcie w dotarciu do tego miejsca,
  • zgrany zespół, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.