Kariera

Associate w Kancelarii ALTO Legal

Do Kancelarii ALTO Legal poszukujemy kandytata/kandydatki na stanowisko Associate.

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z Klientami Kancelarii w celu właściwego przygotowania procesu i świadczenie bieżącego doradztwa prawnego z zakresu prawa pracy;
  • przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów oraz regulaminów;
  • sporządzanie analiz oraz opinii dotyczących prawa pracy;
  • czynny udział w prowadzeniu procesów sądowych.;

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3 – 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze prawnej obsługi przedsiębiorców w zakresie prawa pracy, zarówno z zakresu doradztwa, jak i reprezentacji przed sądami;
  • statusu aplikanta radcowskiego/adwokackiego (mile widziane);
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym prawniczego (C1);
  • pełnego profesjonalizmu i prawdziwej chęci zaangażowania się we własny rozwój zawodowy;
  • bardzo dobrej znajomości prawa pracy, prawa cywilnego oraz procedury cywilnej;
  • samodzielności i odpowiedzialności oraz doskonałej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnym fundamencie, wśród profesjonalistów z pasją do zawodu,
  • udział w ciekawych – często innowacyjnych – projektach,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego, z pełnym wsparciem mentorskim,
  • udział w budowaniu biznesu, gdy będziesz na to gotowa(y) oraz wsparcie w dotarciu do tego miejsca,
  • zgrany zespół, wsparcie przy wdrożeniu i bardzo dobrą atmosferę w pracy na co dzień,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

APLIKUJ, jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować.