Wróć

Aktualności

Sylwia Kulczycka nowym partnerem w ALTO

Sylwia Kulczycka dołączyła do grona partnerów ALTO, gdzie wraz z Aleksandrą Bońkowską, Kamilem Lewandowskim i Pawłem Falkowskim będzie odpowiedzialna za realizację założeń biznesowych firmy.

Sylwia od 2010 r. była związana z Zespołem Podatkowym Kancelarii Dentons, a wcześniej przez 4 lata współpracowała z EY. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla branży produkcyjnej, Life Sciences, nieruchomości oraz branży energetycznej i zasobów naturalnych.

Zajmuje się bieżącym doradztwem podatkowym, doradztwem transakcyjnym oraz wdraża projekty mające na celu minimalizację ryzyka podatkowego i osiągnięcie oszczędności podatkowych. Doświadczenie Sylwii obejmuje doradztwo na rzecz polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym zarządzanie złożonymi projektami prawno-podatkowymi.

Sylwia jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (kierunek Finanse i Bankowość) oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, jest też doradcą podatkowym od 2009 r. oraz członkiem ACCA od 2016 r.

Dla ALTO pojawienie się Sylwii to kolejny etap w realizacji strategii związanych ze wzmocnieniem pozycji merytorycznej i szerszego spojrzenia na współpracę. ALTO liczy już ponad 70 ekspertów w trzech liniach biznesowych, gdzie skutecznie doradzają największym podmiotom na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Autor: Rafał Bach
+48 511 322 466

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.