JESTEŚMY DZIŚ JEDNĄ Z NAJPRĘŻNIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ FIRM DORADCZYCH W POLSCE.

Początek naszej działalności sięga 2011 roku, kiedy weszliśmy na rynek doradztwa pod nazwą FL Tax. Wraz z budowaniem swojej pozycji na rynku, obok kompetencji w zakresie doradztwa podatkowego, rozwinęliśmy kolejne linie biznesowe – doradztwo prawne, inwestycyjne i strategiczne, a także outsourcing funkcji płacowo-księgowej. Symbolem rosnącej pozycji i osiągniętej dojrzałości biznesowej jest zmiana nazwy firmy w 2018 roku i dalszy rozwój pod nazwą ALTO, która wyraża nasz interdyscyplinarny charakter.

Dziś ALTO to firma, w której przedsiębiorcy oraz inwestorzy mogą znaleźć wsparcie niezbędne do skutecznego działania, niezależnie od branży i etapu rozwoju firmy lub przedsięwzięcia. Pracujemy zarówno ze start-upami, jak i z dużymi organizacjami, osiągającymi wielomiliardowe przychody.

Posiadamy również doświadczenie, wiedzę oraz kontakty niezbędne do działania w środowisku międzynarodowym. Jesteśmy częścią Alliott Group, międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne firmy księgowe, prawne i konsultingowe. W skład grupy wchodzi 170 firm, prowadzących działalność w ponad 70 krajach. ALTO jest wyłącznym członkiem tej organizacji w Polsce w zakresie doradztwa podatkowego. Członkostwo w Alliott Group daje nam kompetencje do zaangażowania doradców z różnych jurysdykcji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.