Kariera

Starszy Konsultant Podatkowy (VAT)

Aktualnie do zespołu ALTO Tax poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Starszy Konsultant Podatkowy (VAT)

Opis stanowiska:

• realizacja projektów podatkowych – głównie z zakresu podatku VAT, ale także z innych podatków (np. CIT);
• udział w pozyskiwaniu nowych klientów oraz realizacji procesu sprzedaży usług z zakresu podatku VAT;
• zarządzanie i nadzorowanie pracy mniej doświadczonych pracowników;
• bezpośrednia współpraca z doświadczonymi doradcami podatkowymi.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie wyższego;
• 3-5 lat doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego z ukierunkowaniem na podatek VAT (doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych będzie dodatkowym atutem);
• bardzo dobrej znajomości regulacji z zakresu VAT;
• doświadczenia w pracy bezpośrednio z klientem;
• biegłej znajomości języka angielskiego;
• bardzo dobrej znajomości MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint);
• wysokich umiejętności analitycznych;
• umiejętności pracy w zespole;
• wysokich umiejętności interpersonalnych.

Oferujemy:

• możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie doradczej wśród wysokiej klasy specjalistów;
• możliwość realizacji projektów multidycyplinarnych, również międzynarodowych;
• atrakcyjne warunki współpracy;
• precyzyjnie zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i budowania pozycji w ramach firmy;
• realizację ciekawych projektów;
• opiekę medyczną;
• dofinansowanie do karty Multisport;

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy alto@altoadvisory.pl z dopiskiem SKP VAT.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Jeżeli chcą Państwo brać udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, prosimy dodatkowo o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”