Kariera

Specjalista ds. Kadr i Płac

Aktualnie do zespołu ALTO Accounting poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska:

• przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy;
• sporządzanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych;
• sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik;
• sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON;
• kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
• prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, ewidencja list płac);
• wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego;
• przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu spraw pracowniczych;
• przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Oczekiwania od kandydata:

• praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;
• doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo–płacowym;
• znajomość programów kadrowo-płacowych – znajomość systemu Enova 365 mile widziana;
• dobra znajomość pakietu MS Office;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska;
• Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szanse na szybki rozwój zawodowy;
• Zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Dofinansowanie do karty Multisport;
• Pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy alto@altoadvisory.pl z dopiskiem Kadry.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Jeżeli chcą Państwo brać udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, prosimy dodatkowo o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”