Kariera

Project Coordinator

Aktualnie do zespołu ALTO Tax poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Project Coordinator

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie projektu prowadzonego dla Klienta w zakresie rozliczeń podatkowych w różnych państwach (compliance);
  • Koordynowanie przygotowywania przez zagranicznych doradców rozliczeń/opinii podatkowych;
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg informacji;
  • Kontakt z Klientami oraz zagranicznymi doradcami;
  • Analiza raportów i przepisów podatkowych.

Oczekiwania od kandydata:

  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku Project Coordinator lub pokrewnym;
  • Mile widziane doświadczenie w doradztwie podatkowym oraz praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Zdolność analitycznego oraz kreatywnego myślenia;
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami;
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie doradczej wśród wysokiej klasy specjalistów;
  • Atrakcyjne warunki współpracy;
  • Precyzyjnie zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i budowania pozycji w ramach firmy;
  • Realizację ciekawych projektów podatkowych;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, „owocowe” poniedziałki oraz czwartki;
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Jeżeli chcą Państwo brać udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, prosimy dodatkowo o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”