Kariera

Główny Księgowy /Główna Księgowa/ kontroler finansowy

Aktualnie do zespołu ALTO poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Główny Księgowy / Główna Księgowa/ kontroler finansowy (księgowość wewnętrzna spółek z grupy ALTO)

Opis stanowiska:

Samodzielna realizacja i nadzór nad wykonaniem przez asystenta księgowego następujących czynności:
• Kontrola dokumentów przychodzących pod względem formalno-rachunkowym;
• Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży i not księgowych;
• Dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych;
• Uzgadnianie i analiza wyciągów bankowych;
• Kontrola przepływu rozrachunków wewnętrznych grupy;
• Sporządzanie miesięcznego i rocznego bilansu oraz rachunku wyników;
• Księgowanie kosztów i ewidencja środków trwałych;
• Sporządzanie deklaracji VAT, CIT;
• Rozliczanie kont księgowych;
• Kontrola zapisów kont księgowych;
• Księgowanie listy płac;
• Sporządzanie deklaracji do Urzędu Statystycznego oraz do Narodowego Banku Polskiego;
• Sporządzanie sprawozdań finansowych;
• Współpraca z biegłym rewidentem, bankami i urzędami w ramach ogólnych obowiązków zawodowych;
• Sporządzanie raportów i zestawień dla celów kontrolingowych.

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym na podobnym samodzielnym stanowisku;
• Doświadczenia i wiedzy w zakresie sporządzania deklaracji: CIT, VAT, PIT ,PCC, Intrastat oraz sprawozdań do NBP i GUS;
• Doświadczenia w zakresie sporządzania rocznych sprawozdań finansowych,
• Praktycznej znajomości przepisów z dziedziny prawa podatkowego oraz innych regulacji prawnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania departamentu księgowego;
• Dobrej znajomości systemów finansowo-księgowych klasy ERP (znajomość programu
Enova 365 będzie dodatkowym atutem)
• Bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excel
• Dobrej znajomość języka angielskiego;
• Komunikatywności – praca w zespole;
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, „owocowe” środy i piątki, Śniadania Firmowe;
• bardzo dobrą atmosferę w pracy w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy alto@altoadvisory.pl z dopiskiem Główny Księgowy / Główna Księgowa/ kontroler finansowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Jeżeli chcą Państwo brać udział w przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacjach, prosimy dodatkowo o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”